1 » 2 » Akcesoria BDSM3

Akcesoria BDSM

Akcesoria BDSM
Akcesoria BDSM, co to jest?

Akcesoria BDSM, to specyficzne akcesoria erotyczne służące do urozmaicenia łóżkowej rutyny. Pod tym hasłem kryją się produkty z pod znaku Bondage, między innymi uprzęże i maty BDSM firmy Sportsheet czy zestawy do krępowania Fifty Shades of Grey. W tej grupie znajdują się też kneble do ust, obroże i delikatne szarfy do wiązania Lelo.

Czy kajdanki, to też akcesoria bdsm?

Owszem. Akcesoria BDSM, to także kajdanki, pejcze czy opaski na oczy, umieściliśmy je w osobnych kategoriach BDSM. Zachęcamy gorąco, bo jakżeby inaczej, do zerknięcia na elementy stroju BDSM z serii Maze, są to również swego rodzaju akcesoria, stylistycznie nawiązujące do bondage.

Polecamy również nasze inne gadżety erotyczne, takie jak popularne kulki gejszy czy pierścienie erekcyjne, gadżety sterowane telefonem, mnóstwo erotycznych zestawów prezentowych, a także sporo produktów w aptece erotycznej i doskonałych filmów instruktażowych.

Darmowa wysyłka już od 250 zł.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sklep one2love.pl to gadżety, które pokochasz. Odkryj siebie na nowo.

zdjęcie: Pasy do krepowania pod łóżko- 50 Shades of Grey


 

Szeroki wybór akcesoriów BDSM i Bondage  • Akcesoria  BDSM z kategorii soft i hardcore  •  Sprawdź ofertę naszego sklepu i zabaw się ostro z drugą połówką  •  Dyskretna wysyłka  •  Szybka dostawa!

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę