1 » BDSM2

BDSM

BDSMCo to właściwie jest BDSM?

Bdsm, to skrócona nazwa pochodzodząca od angielskich słów: bondage, discipline, domination, submission, sadism i masochism. Te hasła, kolejno określają krępowanie, dyscyplinę, dominację i uległość, sadyzm i masochizm. BDSM to szeroka sfera w relacjach międzyludzkich. Mogą to być relacje fizyczne, psychologiczne, zazwyczaj seksualne, ale nie zawsze. Spotkania BDSM to sesje, w której uczestnicy odgrywają jakieś role, posiłkując sie różnymi akcesoriami i technikami. Użycie technik BDSM zależy od ludzkiej fantazji i odbywa się za zgodą zaangażowanych partnerów, którzy często używają Kodów, aby rozpocząć zabawę bądź ją zakończyć.

BDSM w realu.

Techniki BDSM w tym Bondage, czyli techniki krępowania, mogą niesamowicie podniecać oboje partnerów. Być przywiązanym do łóżka w trakcie uprawiania seksu, to rodzaj BDSM, dawanie klapsów specyficzną packą czy delikatne pieszczenie piórkami do łaskotania, przy dodatkowo przewiązanych opaską oczach to również BDSM. Elementy BDSM mają za zadanie rozpalić Wasze pożądanie.

Uczestnicy BDSM, nie musza przestrzegać żadnego szablonu, nie ma ustalonego modelu, którym należy sie kierować. Większość ludzi decydujących sie na elementy BDSM, myśli że to musi być wszystko, albo nic. Nie. Pamiętajcie, zawsze można powiedzieć stop lub magiczne słowo, które ustaliliście na początku waszej ekscytującej podróży.

W naszym sklepie z BDSM znajdziesz zarówno produkty dla zaawansowanych użytkowników jak i dla nowicjuszy BDSM. Swoją przygodę BDSM możesz rozpocząć od stonowanych i delikatnych produktów jak Piórka do Łaskotania lub od razu przejśc do ostrzejszej gry i wybrać produkty z grupy Pejcze BDSM, a może elementy stroju BDSM? To od Ciebie zależy jak daleko się posuniesz.

Darmowa wysyłkajuż od 250 zł.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę