Walentynki 2018 – jak je spędzić w namiętny sposób?

Nie ma chyba pary, która nie lubiłaby celebrować Walentynek. Nawet jeśli pod nosem narzekamy na nieco kiczowatą formę tego święta, to i tak ostatecznie ulegamy jego atmosferze.  .W końcu każdy z nas, nieważne, czy świeżo zakochany, czy w długoletnim związku, uwielbia wyznawać swoje uczucia.

Oto nasze niezawodne tricki, by Walentynki 2018 były jak najbardziej udane. Warto się z nimi zapoznać już dzisiaj, by zdążyć z przygotowaniami i wprawić w zachwyt swoją drugą połówkę.

#1 Dobry początek

 Jeśli planujecie wyjątkowy wieczór w Walentynki 2018, to przygotowania do niego powinny zacząć się jak najwcześniej. Czuły pocałunek o poranku i wspólnie, bez pośpiechu zjedzone śniadanie to dobry wstęp. Potem możecie zrobić dla siebie małe niespodzianki. Odręcznie napisany liścik, który on lub ona odczyta w pracy, mały upominek świetnie wprowadzą Was w doskonały nastrój na cały dzień. Czytaj dalej Walentynki 2018 – jak je spędzić w namiętny sposób?

Jak spędzić cudowne Walentynki, jeśli jesteś singlem?

Kilka serduszekPrzyjęło się, że Dzień Zakochanych musi być obchodzony w parach. Dla osób, które nie są w związku okazja ta jest często powodem zupełnie nieuzasadnionego rozczarowania, czy poczucia winy. W tym roku namawiamy do trochę innego podejścia. A co, jakby nieco bardziej pomyśleć o sobie? Walentynkowy wieczór nie musi być nudny. Naprawdę nie ma powodu, by czuć się gorzej. Oto nasze pomysły, jak spędzić Walentynki, jeśli jesteś singlem! Czytaj dalej Jak spędzić cudowne Walentynki, jeśli jesteś singlem?

Lubrykanty – 3 najważniejsze fakty

Lubrykant wodny o smaku brzoskwini
lubrykant-smakowy-wodny-system-jo-h2o-lubricant-peach-150ml

 

Kiedy dokucza uczucie suchości, intymne chwile we dwoje przestają sprawiać przyjemność. Zamiast rozkoszy pojawia się frustracja i dystans. Bolesność powoduje niechęć do zbliżeń i może niepotrzebnie oddalić od siebie partnerów.  Dzięki  bezpiecznym dla zdrowia lubrykantom można nie tylko zaradzić tego rodzaju problemom, ale także zadbać o nowe doznania w sypialni. Panie i Panowie, oto 3 najważniejsze fakty o lubrykantach.

Lubrykanty co to znaczy?

Lubrykanty to grupa produktów, które są stosowane, by zmniejszyć uczucie suchości, poprawić poślizg, zmniejszyć uczucie tarcia, a także pogłębić doznania.
Lubrykanty to produkty, które są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Polecamy je do seksu waginalnego, analnego, przy masturbacji, a także jako środek wspomagający doznania. Najczęściej wystarczy nałożyć kilka kropel produktu na wejście do pochwy, odbytu, czy prezerwatywę i po prostu zacząć zabawę w sypialni. Czytaj dalej Lubrykanty – 3 najważniejsze fakty

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pierścieniach erekcyjnych, a wstydzicie się zapytać!

Mężczyzna trzymający w ręku pierścień erekcyjny

Czasami nuda, czasami chęć poznania czegoś nowego, albo po prostu ochota na więcej skłaniają nas do sięgnięcia po coś nowego w sypialni. Spragnieni nowych doznań mogą wypróbować mnóstwo ciekawych gadżetów erotycznych. Dziś przedstawiamy pierścienie erekcyjne. Te małe, dyskretne akcesoria kryją w sobie wielką moc, dzięki czemu miłosne igraszki w sypialni (i nie tylko) nabierają wyjątkowych rumieńców. Zainteresowani? W takim razie zapraszamy do lektury. Oto co warto wiedzieć o pierścieniach erekcyjnych.

Zabawki erotyczne mogą nie tylko obdarzyć nas mnóstwem nowych doznań, ale także poprawić funkcjonowanie określonych części ciała. Takie zdania znakomicie wypełniają pierścienie erekcyjne. Zasadniczo ich rolą jest wydłużenie i wzmocnienie erekcji u mężczyzn. Założony na trzon penisa pierścień erekcyjny nie pozwala odpłynąć krwi i dłużej utrzymuje wzwód. Różne modele pierścieni erekcyjnych mają jeszcze inne, dodatkowe funkcje. Kilka z nich opiszemy, przedstawiając dalej konkretne modele. Czytaj dalej Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pierścieniach erekcyjnych, a wstydzicie się zapytać!