1 » 2 » Dildo, Penisy3

Dildo, Penisy

Dildo, Penisy Poczuj niesamowite erotyczne doświadczenie w towarzystwie eleganckiego Dildo.

Jeszcze kilkanaście lat temu masażery erotyczne kojarzyły się większości polaków z wyuzdaniem, a nawet perwersją. Dziś za sprawą zmian obyczajowych i coraz większej otwartości społeczeństwa na sprawy seksualne, sztuczny penis już nikogo nie szokuje.

Popularne dildo przeszło wraz ze społeczeństwem swoje przemiany. Kiedyś było prostym przyrządem do zaspokajania seksualnego dla pań, który okazywał się niezwykle przydatny, zwłaszcza podczas masturbacji lub wspólnych zabaw łóżkowych. Współcześnie dildo można spotkać w rozmaitych rodzajach i formach. Przede wszystkim zmiana nastąpiła w budowie samego urządzenia. Nie tylko jest ono współcześnie produkowane w rozmaitych kształtach, ale stało się bardziej zmechanizowane i elektroniczne. O ile kiedyś dildo obsługiwano, mówiąc wprost ręcznie, to dziś możemy wybrać pomiędzy różnymi prędkościami wibrowania. Urządzenia tworzone współcześnie oferują nam możliwość delikatnego wibrowania, który idealnie sprawdza się przy wstępnych pieszczotach, czy też stymulowaniu łechtaczki, aż po wibracje wywołujące spore drgania, idealnie sprawdzające się w momencie szczytowania.

Kolejną zmianą jest kształt. Kiedyś dlido było proste. I na tym aspekcie pomysłowość jego twórców się właściwie kończyła. Dziś urządzenia te nie tylko różnią się długością, ale też kształtem. Mamy tu zatem do dyspozycji króciutki i małe dlida, które zmieszczą się w każdej damskiej torebce i mogą być do naszej dyspozycji w każdej chwili, a także te przeciętne, aż dochodzimy do prawdziwych olbrzymów, które mają nawet po trzydzieści czy czterdzieści centymetrów długości i zostały zaprojektowane do szczególnych i oryginalnych fantazji seksualnych. Nie jest też już oczywistością prosty kształt. Na rynku bez problemu znajdziemy klasyczne urządzenia proste, ale dodatkowo możemy kupić zagięte dildo, którego celem jest maksymalne podrażnienie i dotarcie do punktu G, a także urządzenia przystosowane do penetracji analnej tak dla mężczyzn, jak i kobiet oraz całkowicie futurystyczne i drogie masażery, które wykonane zostały z materiałów doskonale imitujących ludzką skórę. Dildo realistyczne czy klasyczne doskonale nadaje się do zabawy w pojedynkę, natomiast Dildo Strap On czy Podwójne pozwala na bliski kontakt z Partnerem. Dilda realistyczne można używać pod prysznicem.

Zobacz naszą ofertę.
 

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę