1 » Elektrostymulacja2

Elektrostymulacja

Przyszłość należy do elektrostymulacji - nowej generacji akcesoriów erotycznych.

Co to jest elektrostymulacja ?

Elektrostymulacja to nic innego jak pobudzanie (stymulacja) włókien mięśniowych poprzez skurcze. Metoda ta, polega na wysyłaniu impulsu elektrycznego o niskiej amplitudzie, za pomocą elektrod czy gadżetów, przez skórę do nerwów obwodowych, wywołująć skurcz mięśni.

Co daje elektrostymulacja?

W Elektroseksie czyli elektrostymulacji narządów płciowych, skurcze mięsni nazywami skurczami rozkoszy. Dzieki elektrostymulacji możemy przeżywać seks intensywniej. Korzyści jakie niesie za sobą elektrostymulacja w przypadku korzystania z gadżetów erotycznych przeznaczonych do elektrostymulacji to:

  • wzmocnienie i naprężenie mięsni poddawanych elektrostymulacji;
  • zwiększenie przepływu (cyrkulacji) krwi w intymnych częściach ciała;
  • zwiększa siły i intensywności orgazmów;
  • dłuższy seks;
  • pomaga osiągnąc orgazm bez użycia rąk;
  • pomaga pozbyć sie problemu nietrzymania moczu
  • nowe doznania

Aby korzystać z elektrostymulacji potrzebne będą elektrody lub gadżety i jednostki zasilające, jak również zaleca się używanie żeli przewodzących. Wszystko to znajduje się pod hasłem Elektrostymulacja Akcesoria.

Więcej informacji przeczytacie Państwo w zakładce Elektrostymulacja FAQ?, przy opisie konkretnych produktów.

Polecamy również nasze inne gadżety erotyczne . Zajrzyjcie do oferty w naszym sklepie i znajdźcie dodatkowe gadżety, które przyspieszą bicie serca. Mamy dla Państwa także akcesoria BDSM, bieliznę erotyczną, lubrykanty, a także sporo produktów w aptece erotycznej i doskonałych filmów instruktażowych.

Darmowa wysyłkajuż od 250 zł.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę