1 » 2 » Lubrykanty Organiczne3

Lubrykanty Organiczne

Lubrykanty OrganiczneLubrykanty organiczne - czyli jakie?

Lubrykanty organiczne uzyskuje się z naturalnych wyciągów z roślin np.: aloes, wodorosty, gujawa - pielęgnowanych i użytkowanych w sposób naturalny i organiczny, a nie modyfikowany. Wiadomo , taki sposób jest dość czasochłonny i przeważnie ma to odzwierciedlenie w cenie kosmetyków, ale czego nie jesteśmy w stanie zrobić dla zdrowia i kondycji naszej skóry. Poza tym, produkty tego typu muszą posiadać odpowiednie certyfikaty, które są gwarantem jakości i ich pochodzenia.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Lubrykanty organiczne – zero parabenów.

Lubrykanty organiczne jak i inne kosmetyki organiczne są pozbawione substancji uczulających i wypełniaczy, w tym środka konserwującego jakim jest paraben. Dzięki temu, nie powodują reakcji alergicznych i są bezpieczne dla zdrowia.

Organiczne, BIO i EKO – to nie to samo co naturalne!

Nie można mylić pojęcia - organiczne, z pojęciem - naturalne. Już wyjaśniamy dlaczego. Składniki produktów organicznych, to naturalne wyciągi i ekstrakty z roślin lub zwierząt, czyli stworzone przez naturę (naturalne), ale mimo wszystko, składniki te poddane są obróbce człowieka, w celu uzyskania końcowego produktu, który klasyfikuje się jako organiczny, EKO czy BIO.

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę