1 » 2 » Opóźniające wytrysk3

Opóźniające wytrysk

Znajdziesz tutaj najwyższej jakości preparaty opóźniające wytrysk, które pozwolą ci na skuteczne wydłużenie czasu trwania stosunku, nie wpływając przy tym negatywnie na doznania płynące z intymnego zbliżenia.

Oferowane przez nas żele opóźniające wytrysk powodują zmniejszenie wrażliwości członka na bodźce zewnętrzne. Poprzez staranne ich zaaplikowanie (zwłaszcza na główkę penisa, która pozostaje jego częścią najbardziej podatną na stymulację) jesteśmy w stanie zapewnić sobie zauważalnie dłuższy seks. Żele opóźniające wytrysk nie powodują problemów z erekcją, a ponadto nie wpływają na rodzaj i intensywność przyjemności czerpanej ze stosunku. Nie należy więc obawiać się, że ich stosowanie pogorszy jakość naszego życia seksualnego: w rzeczywistości będzie dokładnie na odwrót!

Zarówno żele, jak i sprey opóźniający wytrysk mogą być wykorzystywane również podczas seksu w prezerwatywie. Stosowanie tego rodzaju antykoncepcji nie wpływa bowiem w żaden sposób na ich właściwości, pozwalając cieszyć się bezpiecznym seksem przez dłuższy czas. Nasze preparaty są ponadto łatwe w użyciu, a przy tym nie plamią odzieży (co nie jest takie oczywiste w przypadku produktów niskiej jakości).

Każdy oferowany przez nas sprey opóźniający wytrysk został przygotowany z myślą o zapewnieniu maksimum przyjemności. Stąd jego wykorzystywanie nie tylko przedłuża stosunek, ale i nie powoduje podrażnień, które mogłyby okazać się nieestetyczne lub zwyczajnie niekomfortowe. W zależności od rodzaju produktu, żele opóźniające wytrysk mogą posiadać wyraźną nutę zapachową bądź być zupełnie bezwonne, maskując fakt ich użycia.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę