1 » 2 » 3 » Pierścienie erekcyjne4

Pierścienie erekcyjne

Pierścienie erekcyjne

Pierścienie erekcyjne to zabawka dla panów, którzy lubią wypróbować na sobie coś nowego i szukają wyjątkowych wrażeń. Dodatkowy nacisk na penisa, który powstaje podczas noszenia pierścienia erekcyjnego to gwarancja miłych chwil i wstęp do bardziej intensywnej zabawy w sypialni.
Posiadamy w ofercie pierścienie erekcyjne o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Pierścienie wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które maksymalizują satysfakcję każdego użytkownika.

Pierścienie erekcyjne w odpowiednim rozmiarze 

Ringi erekcyjne to gadżet, który jest bardzo prosty w obsłudze. Początkujący mogą zacząć zabawę z silikonowymi pierścieniami erekcyjnymi stopniowo zwiększając doznania z pierścieniami stalowymi, czy regulowanymi. W tej kategorii posiadamy także rozciągacze jąder, pierścienie erekcyjne wibracyjne lub bez wibracji. 

Depilacja i dodatkowe użycie odpowiednich lubrykantów zwiększą komfort użytkowania. Używanie pierścieni erekcyjnych zapewnia także zaskakujące doznania estetyczne. Mamy tu na myśli pierścienie erekcyjne ze stali szlachetnej, które opatrzone są subtelnym grawerunkiem, co nadaje im wygląd wyszukanej biżuterii.

Pierścienie erekcyjne – gadżet, który spodoba się także kobiecie

Pierścienie erekcyjne mogą stosować pary otwarte na nowe doznania. Pierścień erekcyjny zapewnia także dodatkową stymulację łechtaczce, na przykład Ring wibrujący 50 shades of Grey. Jeśli macie ochotę na jakiś eksperyment, to skuście się na ringi. Pierścienie erekcyjne z pewnością przyprawią Was o przyspieszone bicie serca. Wpadł już Państwu w oko jakiś ring erekcyjny?

Więcej informacji przeczytacie Państwo w zakładce O pierścieniach erekcyjnych, przy opisie konkretnych produktów.

Polecamy również nasze inne gadżety erotyczne . Zajrzyjcie do oferty w naszym sklepie i znajdźcie dodatkowe gadżety, które przyspieszą bicie serca. Mamy dla Państwa także akcesoria BDSM, bieliznę erotyczną, lubrykanty, a także sporo produktów w aptece erotycznej i doskonałych filmów instruktażowych.

Darmowa wysyłka już od 250 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę