Seks pod prysznicem

Jak uprawiać seks pod prysznicem?

Każdy z nas ma na ten temat jakieś wyobrażenie czy fantazję, ale co zrobić, by seks pod prysznicem nie był zupełną klapą? Oto kilka sposobów, które naszym zdaniem sprawią,że seks pod prysznicem będzie niezwykłym doświadczeniem.

Jedym z ważnych elementów jest na pewno stworzenie romantycznej atmosfery, a pomogą Wam w tym np: świece olejowe z afrodyzjakiem, które poźniej można też wykorzystać do masażu, a dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa obudzi zmysły do działania.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie. Płytki czy brodzik mogą być śliskie i jeśli nie chcecie, aby myśl o poślizgnięciu czy upadku Was rozpraszała, należy użyć maty antypoślizgowej, a podłoga w łazience powinna być wytarta, sucha i niezagracona.

Kolejna sprawa –  penetrancja w wodzie może być trudniejsza niż zwykle, dlatego warto zaopatrzeć się w lubrykant na bazie silikonu, pomoże on w odbyciu stosunku. Woda z reguły wysusza okolice intymne, a konsystencja lubrykantu idealnie zastąpi naturalną lubrykację.

Kochając się pod prysznicem warto pomyśleć o uchwytach lub małym taborecie. (unikać tych z otworami, aby co nieco nie utkneło w nich niepotrzebnie) Nie posiadamy taboretów, ale w ofercie mamy np: podpórkę pod stopę lub uchwyty mocowane do ściany prysznica marki Sex In The Shower.

Jaka Pozycja pod prysznicem?

Wybierając pozycję zawsze należy zachować ostrożność, nawet najlepsze pozycje do seksu może ograniczać sam rozmiar i wytrzymałość prysznica.Zabawę proponujemy zacząć od delikatych pieszczot, wspólnego mycia i może seksu oralnego, bo to przecież idealna ku temu sytuacja. Można też spróbować pobawić sie gadżetami erotycznymi, wodoodporne wibratory czy zabawki analne mogą urozmaicić zabawę.

Jeżeli chodzi o same pozycje, to jest ich kilka, od tyłu, od tyłu z podparciem, na pieska, na kolanach, gdzie ciała oplatają sie jak dwa precelki. Wszystko zalezy od waszej wyobrażni. Wypróbujcie kilka pozycji i dopasujcie je do swoich upodobań. Polecamy ciekawy artykuł gdzie zilustrowano 5 sprawdzonych pozycji pod prysznicem.

Jeżeli zadbacie o te kilka szczegółów, w tym czystość samej łazienki, prysznic stanie sie ulubionym miejscem waszych intymnych igraszek. Powodzenia

Sklep one2love.pl, to gadżety które pokochasz. Odkryj siebie na nowo.


 

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę