1 » 2 » 3 » Wibratory Kieszonkowe4

Wibratory Kieszonkowe


W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór wibratorów, które mają sprawiać przyjemność przede wszystkim kobietom, choć często i mężczyźni z nich korzystają. W użyciu są zwykle wibratory, które gabarytami przypominają męskie penisy. Istnieje jednak odrębna grupa mini zabawek dla dorosłych, które określa się jako wibratory kieszonkowe.
Niepozorne zabawki erotyczne
Wibratory kieszonkowe, określane również jako wibratory typu bullet, są niepozorne, dlatego najczęściej nikt postronny nawet, jeśli zauważy u nas takie cudeńko, nie domyśli się, do czego ono właściwie służy. Wystarczy przejrzeć dostępne propozycje wibratorów kieszonkowych na stronie: https://one2love.pl/wibratory-kieszonkowe-c-9_4_27.html. To duży komfort dla kobiet, które nie życzą sobie żadnej ingerencji w swoją intymność, ale chcą mieć w każdej chwili pod ręką narzędzie do sprawiania przyjemności.
Wibrator kieszonkowy może wyglądać jak zwykły brelok, szminka czy tusz do rzęs i poręczny pojemnik na perfumy - czyli jak element typowej, damskiej torebki. Można przypiąć go do kluczy, włożyć do kosmetyczki albo po prostu do szuflady w sypialni. Jego podstawową zaletą jest mobilność. Wibrator kieszonkowy zabierzemy wszędzie, zajmuje mało miejsca, a przy tym znakomicie będzie spełniał swoją funkcję.
Mały, ale mocny
Czy wibrator mierzący zaledwie kilka czy co najwyżej kilkanaście centymetrów może dawać przyjemność kobiecie? Okazuje się, że jak najbardziej. Może być wyposażony w szybkie wibracje i dawać możliwość bezpośredniej stymulacji punktu G w łechtaczce. Małe gabaryty wibratora kieszonkowego są mylące, ponieważ ma moc, która wystarcza dla osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej.
Atutem urządzenia jest jego dyskretny wygląd i mobilność. Sprawia przyjemność wszędzie tam, gdzie chcemy. Możemy go zabrać na wakacje do podręcznej torebki albo nawet do pracy. Został stworzony z myślą o kobiecych kształtach i specyficznych potrzebach wszystkich pań. Kolejną zaletą wibratorów kieszonkowych jest to, że są bardzo łatwe w obsłudze.
Wszystkie jego plusy powodują, że wibrator kieszonkowy kusi klientki sklepów z asortymentem intymnym. O ile klienta sprawdzi jego działanie, na pewno się do niego przekona. Może być „mniejszym” bratem konwencjonalnych wibratorów. Jego cena jest przystępna i równie niewielka, jak on sam. Warto go przetestować, aby przekonać się, że to urządzenie ma w sobie ogromny potencjał. Wibrator kieszonkowy spełni w 100 procentach oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań.

 

Copyright 2017 www.One2Love.pl | Markowe Lubrykanty, Dildo, BDSM, Sklep Erotyczny. Opracowanie: Studio Projektowe A/AStrona zawiera treści o zabarwieniu erotycznym
Czy masz skończone 18lat?
Tak, wchodzę Nie, wychodzę